O firmie i naszych produktach


O STARMAX

Starmax jest pierwszym polskim producentem siłowni plenerowych działającym od 2008 r. Nasze motto to przenosić aktywność sportową na dwór, aktywizować seniorów i młodzież. Założycielem firmy jest Marek Starczewski - przedsiębiorca i ekonomista, który osobiście brał udział w tworzeniu każdego produktu firmy.

Od 2017 roku produkujemy siłownie zewnętrzne dla dzieci 

DOŚWIADCZENIE

2000 zainstalowanych siłowni dla seniorów i dla dzieci w Polsce i całej Europie to nasze doświadczenie i najlepsza rekomendacja.

MADE IN POLAND

100% urządzeń produkowanych jest w Polsce - dajemy pracę. Od 2017 jesteśmy pierwszym polskim producentem siłowni zewnętrznych dla dzieci. Wybierz polskie - Starmax.

IDEA - Tworzymy nowe idee. Realizujemy marzenia.

Widząc jak dzieci chętnie korzystają z naszych siłowni dla seniorów stworzyliśmy produkty dopasowane do wzrostu i umiejętności dzieci. Teraz plac zabaw lub siłownia zewnętrzna może być miejscem do ćwiczeń dla dzieci na bezpiecznym dla nich sprzęcie.

PATENT - chronimy własność intelektualną

Wzory przemysłowe wyrobów OFKids są pod ochroną patentową na terenie Unii Europejskiej. Kopiowanie naszych wyrobów jest zabronione.

JAKOŚĆ - Dbamy o jakość dla Ciebie

Bazując na doświadczeniu w produkcji siłowni plenerowych i ponad 1000 instalacjach w całej Europie wypracowaliśmy własne optymalne rozwiązania techniczne gwarantujące niezawodność sprzętu. Produkty produkowane są przy ciągłym zachowaniu standardów kontroli jakości ISO 9001

BEZPIECZEŃSTWO - to nasza odpowiedzialność społeczna

Nasze siłownie dla dzieci zostały zaprojektowane w oparciu o normy EN 1176-1. Dzięki temu mogą być stosowane na publicznych placach zabaw dla dzieci. Zadbaliśmy, żeby zminimalizować ryzyko niebezpiecznych zakleszczeń, uderzeń. Chronimy nasze dzieci.

EKOLOGIA - Chronisz środowisko

Stosowane przez nas materiały mogą być w 100% poddane recyklingowi. Nasze procesy wytwarzania i utylizacji odpadów spełniają europejskie wymogi. Wykorzystujemy europejskie materiały. Transport odbywa się na możliwie małe odległości (z naszej fabryki w Polsce) więc emitujemy mniej CO2.

WZORNICTWO - Zaprojektowane przez Starmax w Polsce

Linia wyrobów została zaprojektowana w dziale badań i rozwoju naszej firmy. Projektantem i konstruktorem jest Daniel Mazur, a konsultantem Marek Starczewski.

MATERIAŁY - stal, aluminium i HDPE

Stosowane przez nas wysokiej jakości materiały do produkcji  urządzeń  zapewniają długą ich żywotność. Konstrukcja stalowa malowana jest dwoma warstwami farby proszkowej. Stopnice wykonane są z ryflowanego aluminium. Siedziska i koła z HDPE odpornego na promieniowanie UV. Stosujemy samosmarowne łożyska produkcji Polskiej 2RS. Urządzenia w wersji INOX wykonane są ze stali nierdzewnej 301.

GWARANCJA - i niczym nie musisz się martwić

Gwarantujemy bezusterkowe użytkowanie wyrobów używanych zgodnie z przeznaczeniem i instrukcją przez wiele lat. 5 lat gwarancji udzielamy na konstrukcję maszyn. 2 lata gwarancji na pozostałe elementy i ochronę antykorozyjną. Szczegółowe warunki gwarancji zawiera karta gwarancyjna oraz OWDIP (Ogólne Warunki Dostaw i Płatności)

INSTALACJE - gwarancja fachowości

Polecamy zlecenie instalacji naszej ekipie montażowej. Instalacja wyrobów jest stosunkowo łatwa dla wykwalifikowanego zespołu i może być wykonana przez kupującego. Szczegóły w instrukcji.

POSPRZEDAŻOWA OBSŁUGA KLIENTA - nawet 10 lat

Oferujemy 10 letni dostęp do części zamiennych, konsultacje w razie awarii, wycenę kosztów serwisu i usługę naprawy lub wymiany w wybranych krajach Europy. Będąc producentem możemy zagwarantować dostępność każdej części zamiennej i wieloletni serwis.

KOLORY - paleta RAL

Podstawowymi kolorami urządzeń są zielony RAL 6018  i szary RAL 9006. Lakierujemy również na inne kolory wybrane przez klienta.

LOGISTYKA - Terminy i odległości

Urządzenia dostępne są w miarę aktualnych stanów magazynowych w naszym magazynie w Gdańsku. W przypadku większych lub niestandardowych zamówień czas produkcji wynosi od czterech do sześciu tygodni.

NAWIERZCHNIA - estetyka i bezpieczeństwo

Urządzenia nie wymagają nawierzchni bezpiecznej ze względu na małą wysokość upadkową. Nawierzchnię może stanowić trawnik, nawierzchnia żwirowa czy kostka brukowa. Ze względów estetycznych i zwiększenia bezpieczeństwa dzieci sugerujemy nawierzchnie z EPDM.