Ławka i prostownik

Siłownia dla dzieci - Ławka i prostownik
Siłownia plenerowa dla dzieci Starmax producent 
Plac zabaw urządzenia do ćwiczeń dla dzieci fitness Plenerowa siłownia dziecięca na plac zabaw Siłownia zewnętrzna dla dzieci Outdoor Fitness Kids

  

Pobierz aktualną kartę katalogową ze strony producenta STARMAX


OPIS

Opis: Urządzenie jest dwustanowiskowe, gdyż dzieci lubią zabawę w parach. Siłownie dla dzieci to przede wszystkim doskonała zabawa. Podobnie jak w przypadku ćwiczeń na pozostałych urządzeniach również tutaj dziecko poznaje nowe możliwości ruchowego swojego ciała. Ćwiczenia wykonywane na ławeczce urządzeniu pomagają wzmocnić mięśnie brzucha. Przy prostych skłonach pracują mięśnie proste brzucha. Sposób używania:
Ławka: Połóż się na ławce twarzą w górę. Nogi zgięte w kolanach, stopy zaprzyj o dolną poprzeczkę. Ręce podłóż pod głowę. Podnoś tułów w następującej kolejności: najpierw głowa potem barki i resztę ciała. Wystarczy kilka centymetrów nad powierzchnię ławki. Wykonuj płynne ruchy.
Prostownik: Oprzyj biodra na oparciu, twarzą skierowaną w dół. Nogi zaprzyj o poprzeczkę. Ręce skrzyżuj na klatce piersiowej. Wykonuj płynne, powolne i pełne opady i unoszenia tułowia.

Trudność ćwiczenia: Trudne

ZAMÓW LUB WYCEŃ

Jolanta, Tel. 58 38 00 583 Email: doradca@starmax.com.pl

Zobacz też na outdoorfitness.pl