Siłownie dla dzieci

Siłownia dla dzieci zewnętrzna plenerowa Starmax

Sprzęt do ćwiczeń dla małych superbohaterów

Mini siłownie dla dzieci

Widząc zainteresowanie dzieci siłowniami zewnętrznymi stworzyliśmy dopasowany do wzrostu i umiejętności naszych pociech zestaw urządzeń do ćwiczeń na dworze. Nasze zabawki mają przyzwyczajać dzieci do korzystania z siłowni i popularyzować sportowy tryb życia. Mogą być uzupełnieniem tradycyjnej siłowni plenerowej dla dorosłych gdzie dzieci spróbują swoich sił pod okiem rodziców. Siłownia w szkole będzie doskonałym zajęciem i wyzwaniem dla maluchów w czasie przerwy na boisku.

Urządzenia zostały zaprojektowane w oparciu o normy dotyczące siłowni plenerowych i placów zabaw PN-EN 16630. Dzięki temu mogą być stosowane w szkołach, przedszkolach i na publicznych placach zabaw.

Superbohaterowie uczą się aktywności fizycznej

Zmieniając swoją okolicę, poprawiasz styl życia jej mieszkańców. Z przyjemnością pomożemy zaplanować Twój park fitnessu dla dzieci i seniorów.

Siłownia dla dzieci Starmax Superbohater


Zastanawiasz się po co dzieciom siłownia? Wyjaśniamy.


PRZYZWYCZAJENIA - Przyzwyczajamy dzieci trenować także poza lekcjami wychowania fizycznego w szkole. Uczymy sportowego trybu życia.

NADWAGA U DZIECI - 20% dzieci w wieku szkolnym ma nadwagę (badania z roku 2015 Instytutu Zdrowia i Żywienia). Główne przyczyny to zła dieta i brak ruchu. Walczmy z tym.

PRZYKŁAD IDZIE Z GÓRY - ćwicząc z dziećmi pokazujemy im jak ważny jest ruch na świeżym powietrzu. Poprzez obserwację dorosłych w trakcie ćwiczeń dzieci naśladują poprawne wykonywanie ćwiczeń i uczą się bezpiecznego zachowania. Przykład jest lepszy od napominania.

TRENING TO ZABAWA - ćwiczenia są łatwe i bezpieczne dla dzieci, bo mają być dla nich frajdą. Zabawa i przyjemność z ćwiczeń to klucz do sukcesu - pokochać trening

SUPERBOHATER - poprzez łatwość i intuicyjność ćwiczeń dzieci szybko osiągają sprawność w wykonywaniu zadań. To buduje pozytywną samoocenę. Jeśli rodzic dodatkowo doceni wysiłki dziecka, to wróci do domu z małym, szczęśliwym superbohaterem.


Zobacz też siłownie dla dzieci na stronie outdoorfitness.pl